סים גלובלי


אנא בחר מדינה מהרשימה על מנת לבדוק אם הסים הגלובלי תומך במדינה זו

 

הסבר על אופן השימוש בסים גלובלי

מוצרי פוקסי פיינדר צריכים כרטיס SIM על מנת שיוכלו לפעול. כרטיס ה SIM מאפשר למכשיר האיתור לשדר מיקום לאפליקציה, מאפשר קבלת שיחות נכנסות ושיחות יוצאות ושימוש במערכות האיתור של ה GPS. עם כל רכישה של מוצר, אנחנו מספקים כרטיס SIM גלובלי מובנה במכשיר אשר עובד ב 216 מדינות. היתרון של סים גלובלי הינו שהוא איננו מקובע לרשת ספציפית (לדוגמא פרטנר / סלקום / פלאפון) אלא מדלג באופן אוטומטי בין כל הרשתות כדי לקבל את הקליטה הטובה ביותר. ה SIM מדלג בין כל הרשתות ובכל המדינות – והכל באופן אוטומטי.

עלויות

– בישראל המחיר הינו 39 ש”ח לחודש (עבור שעון מבוגרים / סמול טראק / מכשיר איתור לרכבים) ו 29 ש”ח לחודש עבור שעון טיפו לילדים. החבילה כוללת שידור לאפליקציה ושימוש במערכות ה GPS, שיחות נכנסות ללא הגבלה ו 40 דקות שיחות יוצאות בכל חודש.

– בחו”ל המחיר הינו 99 ש”ח לחודש של שימוש בחו”ל (מחיר אחיד עבור כל המוצרים שלנו). החבילה כוללת שידור לאפליקציה ושימוש במערכות ה GPS, שיחות נכנסות ללא הגבלה ו 30 דקות שיחות יוצאות בכל חודש.

יש צורך להודיע לשירות הלקוחות כאשר אתם טסים על מנת לפתוח את החבילה לחו”ל. המערכת באופן אוטומטי תחזיר אתכם לחבילה הישראלית לאחר 30 ימים.

בין לקוחותינו....