לחצן מצוקה ושמירה אישית

שמירה ובטיחות אישית

פוקסי פיינדר הינה חברה חלוצה בתחום מערכות האיתור והבריאות האישית. עם GPS ו WIFI ניתן לעשות מגוון רחב של שימושים; אם אתה רופא או אח או אדם אשר מעניק טיפול רפואי בבית המטופל או בדיור מוגן, בעזרת מוצרי פוקסי פיינדר – הטיפול הרפואי והשמירה האישית הופכים להיות פשוטים יותר.

 

שמירה ובטיחות אישית

השעון נוח ונעים לנשיאה, סוללה שמחזיקה זמן רב ואפליקציה ידידותית למשפחה אשר יכולה להמשיך ולשמור על קשר קרוב.

ישנים שעונים רבים בעולם ובישראל בפרט. היתרון של שעון המצוקה שלנו הינו הפיתוח הייחודי. השעון הינו פרי פיתוח ישראלי על ידי צוות מהנדסים בעלי חזון שראו וחוו את הבעיות האמתיות שיש כיום בשוק ונענו ליצירת הפתרון הראוי.

במצב חירום, מומלץ להשתמש בלחצן מצוקה שעון פוקסי אנדרואיד. השעון עוזר בכמה תרחישים אפשריים. ראשית, כמערכת איתור ולחצן מצוקה אישי אשר כולל טלפון סלולרי. שנית, השעון מאשר עולם רפואי מלא: מדידת דופק ולחץ דם וסוכר. המידע מועבר למחשב של הרופא או המטפל לצורך מעקב ושמירה אישית.

שעון פוקסי אנדרואיד הינו דור שלישי של מוצרים. בשנת 2012 יצא השעון הראשון, פוקסי 1 – היווה את חוד החזית בתחום מערכות האיתור המשולבות סלולר והיה למהפכה של ממש. כתבות רבות ברחבי האינטרנט והטלוויזיה נרשמו לזכותו. שנה לאחר מכן הגיע פוקסי 2 אשר היווה גרסא משופרת של פוקסי 1. שנתיים לאחר מכן, הגיע מוצר דגל אחר וחדש לגמרי, פוקסי אנדרואיד, אשר שונה מקודמיו בצורה ברורה. שלל תכונות הוספו כולל היכולת לעבוד בלמעלה מ 180 מדינות – שיחות טלפון, ללא דאגה וללא חשש באמצעות SIM מובנה בתוך השעון.

איך שעון פוקסי עוזר?

סביבה ביתית שונה מסביבה בדיור מוגן או בבית אבות מבחינת השמירה הנדרשת. שעון פוקסי (וגם מכשיר סמול טראק) מכוונים לתת מענה לשני המקרים. המוצרים מיועדים לתת מענה לאנשים בעלי מוגבלויות, חולים, מבוגרים עם דמנציה ואלצהיימר ואנשים בקבוצות סיכון שונות.

 

המכשירים כוללים יכולת שיחה דו כיוונית, איתור מדויק בכל העולם והגדרה של אזורים בטוחים אשר שולח התראות כאשר המכשיר יצא או נכנס לאזורים אלו.

בנוסף, לחצן המצוקה והתראת הנפילה מאפשרים שמירה גם במקרה חירום, בסביבה הביתית ומחוצה לה. האיתור נעשה באמצעות האפליקציה לטלפון או באמצעות המחשב. כמו כן, ניתן לחבר את המכשירים לכל מוקד מצוקה או חירום ולכל מוקד בטחון בארץ ובעולם. פוקסי פיינדר מספקת תוכנת מוקד מלאה במידת הצורך אשר מאפשרת לשלוט על מגוון יכולות המכשירים: צפייה במיקום, קבלת התראות, שינוי הגדרות ושליטה על המכשיר בצורה מלאה.

צרו קשר עוד היום בטלפון 077-5563137 או באימייל sales@foxifinder.com לקביעת פגישה ותנו לנו להציג לכם את הטכנולוגיה של המחר.

סקיצת דוגמא למבנה המערכת

השאירו פרטים ונציג יצור עמכם קשר בהקדם