ניהול צי רכב

פוקסי פיינדר איתך בדרכים

פוקסי פיינדר באמצעות מכשיר iTrack S מאפשרת לכם לנהל את צי הרכבים בעסק שלכם. אם זה צי של רכבי שטח, אופנועים, רכב משפחתי, קטנועים, משאיות, אופניים חשמליים או מסחריות. פוקסי פיינדר תאפשר לכם שליטה ובקרה מלאה על הרכב:
– צפיה בכל הרכבים על מפה דרך הטלפון הנייד או המחשב – קבלת התראות כאשר יש יציאה מאיזורים מוגדרים – לחצן מצוקה בקרבת הנהג – ניתוק הרכב מרחוק באמצעות פקודה – התראת גניבה ומניעת גניבה – התנהגות נהג – מהירות, זמן עיצרה, שעות עבודה וכדומה – דוחות נסיעה, מיקומים, עצירות ועוד
מערכת ההגנה מאפשרת להביא את עולם הטכנולוגיה לתוך הרכבים ומאפשר למנהל העבודה לקבל תמונת מצב בזמן אמת אודות מיקום הרכבים והתנהגותם

כבר לא מדובר ב "איפה" אתה נוהג. מדובר ב "איך" אתה נוהג.

ניהול צי, איך זה עובד

מתקין מוסמך מטעם פוקסי פיינדר יתאם איתכם מועד התקנה לכלי הרכב שלכם. התקנה אורכת כ 20 דקות לכל כלי רכב.
מנהל העבודה מקבל שם משתמש וסיסמא לאפליקציה שבה יוכל לראות ולנהל את כלי הרכב.
בנוסף, תיתנן גישה לדיספצ'ר במחשב לשליטה נוחה יותר ומלאה, בעברית.
במידה ונדרש, נהג הרכב יקבל גם האו גישה לאפליקציה לצפות בכלי הרכב שלו בלבד ללא יכולת לצפות בכלי הרכב האחרים.
בתוך מערכת הדיספצ'ר ניתן לקבל דוחות התנהגות נהג:
– מהירות נסיעה לאורך המשמרת
– עצירות בדרך
– התנהגות פרועה או מסוכנת
– שימוש בכלי הרכב בשעות לא מותרות
– דוחות נוספים לפי דרישה

מוקד רואה

ניתן לחבר את צי הרכבים למוקד חיצוני שצופה בהם ומדווח על מקרה חירום. לחילופין, במידה ובעסק שלך יש מוקד, ניתן לחבר את המכשירים לכל מוקד ולכל תוכנה חיצונית בצורה מאובטחת ומהירה.

 

דיספצ’ר

הדיספצ'ר שלנו הינו מערכת מבוססת ענן שמאפשרת לך גישה לכל צי הרכבים ביעילות ובקלות. ניתן להפעיל את המערכת על מספר עמדות, אשר כל עמדה יכולה לנהל ולארגן קבוצות של רכבים לפי הצורך או לפי המשימה.
במצב רגיל, כל יחידות הקצה משדרות למערכת את המיקום שלהם בדגימה של אחת ל 30 שניות (ניתן לקבל דגימה בתדירות גבוהה יותר במידת הצורך) למערכת ומוקד הבקרה רואה את האייקונים על גבי המפה.
כאשר אחד הרכבים יצא מאיזור בטוח שאסור לו להיות, קופץ חלון על גבי המסך עם האירוע, פרטי הנהג, פרטי יצירת קשר עם הנהג ומדיה אודות ההתראה. המוקדן יכול לסגור את האירוע מידית או להשאירו פתוח למועד מאוחר יותר.
הדיספצ'ר הינו פרי פיתוח של פוקסי פיינדר ועל כן אנחנו מאפשרים לבצע שינויים ושיפורים לפי דרישת הלקוח, תוך כדי תנועה ושימוש במערכת.

יצירת קשר

אל תהססו ליצור איתנו קשר לקבלת הצעת מחיר לפי הצורך הספציפי שלכם. 077-5563137 או באימייל: sales@foxifinder.com. שרטוט המערכת נראה כך:

השאירו פרטים ונציג יצור עמכם קשר בהקדם